پویش کتاب‌خوانی “هشت سال، هشت کتاب، هشت روایت” تا پایان مهر تمدید شد

۲ سال قبل

معاون طرح و برنامه بازرگانی انتشارات سوره مهر در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما با اعلام این خبر گفت: طبق آماری که ما استخراج کرده‌ایم بیشتر از یازده‌هزار جلد کتاب در این پویش به فروش رسیده‌است.

مهدی جعفرزاده گفت: پویش هشت کتاب، به مناسبت هفته دفاع‌مقدس برگزار شده‌است که در آن بیشترین فروش به ترتیب به کتاب‌های کوچه نقاش‌ها، رفاقت به سبک تانک، روزهای بی آینه، بچه‌های کوهستان، مهمان صخره‌ها، وقتی مهتاب گم شد، پنهان زیرباران و پایی که جا ماند اختصاص داشت.

وی افزود: انتشارات سوره مهر یکی از بزرگترین ناشران حوزه دفاع مقدس است که تاکنون ۴۰۰ عنوان کتاب در این حوزه منتشر کرده‌است.

معاون طرح و برنامه بازرگانی انتشارات سوره مهر افزود: یکی از ویژگی‌های این کتاب‌ها آن است که نگاه‌های متنوعی نسبت به دفاع‌مقدس را دنبال می‌کند و ما در این پویش هم سعی کرده‌ایم این تنوع را نشان دهیم.

وی افزود: در پویش کتاب‌خوانی هشت کتاب، کتاب‌هایی در موضوع‌های زنان، کودکان و نوجوانان، خانواده شهدا، سرداران، آزادگان و مقاومت مردمی ارائه شده‌است.

جعفرزاده گفت: کتاب‌های این پویش با تخفیف ۳۰ درصد در فروشگاه‌های سوره مهر و با تخفیف ۲۰ درصد در سایر کتاب‌فروشی‌ها عرضه می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند نسخه الکترونیک کتاب‌ها را از طریق نرم‌افزارهای کتاب‌خوان طاقچه و سوره مهر با تخفیف ۵۰ درصد تهیه کنند.

وی در خصوص دیگر برنامه‌هایی که در هفته دفاع مقدس امسال برگزار شده‌است گفت: ما علاوه‌بر این که پویش کتاب‌خوانی هشت کتاب را آغاز کردیم، نشست‌هایی تخصصی با حضور نویسندگان و راویان دفاع‌مقدس ایجاد کردیم و با استقبال مخاطبان هم روبرو شد.

مطالعه بیشتر:  کاهش استفاده از کتاب های دیجیتال در سال گذشته

پویش کتاب‌خوانی هشت سال، هشت کتاب، هشت روایت که به کتاب‌های دفاع‌مقدس اختصاص دارد از هفته دفاع‌مقدس آغاز شده‌است و طی آن انتشارات سوره مهر از همه شرکت‌کنندگان در خواست کرده که کتاب‌های انتخابی سوره مهر را بخوانند.

منبع: خبرگذاری صداوسیما

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *