نشر چشمه با ۱۱۰۰ عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب تهران

نشر چشمه با ۱۱۰۰ عنوان کتاب در سی‌امین نمایشگاه کتاب حضور می‌یابد

۲ سال قبل

نشر چشمه امسال تصمیم دارد با ۱۱۰۰ عنوان کتاب در سی‌امین نمایشگاه کتاب تهران حضور یابد.

به گزارش خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سی امین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به روزهای آغازین خود نزدیک می شود. در این بین انتشاراتی های مختلف کتاب هایی را برای این دوره نمایشگاه بین المللی کتاب آماده می کنند. یکی از این انتشاراتی ها نشر چشمه است که امسال با ۱۱۰۰ عنوان کتاب برای سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ثبت نام کرده است.

در بین کتاب های انتشارات چشمه در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، پرفروش های این انتشاراتی دیده می شود. از جمله این کتاب ها «هنر شفاف اندیشیدن» است. این کتاب را رالف دوبلی نوشته و عادل فردوسی پور ترجمه کرده است.

کتاب پرفروش دیگر کتاب «جزء از کل» اثر استیو تولتز و ترجمه پیمان خاکسار است. استیو تولتز، نویسنده ی استرالیایی متولد ۱۹۷۲ سیدنی، اولین رمانش «جزء از کل» را در سال ۲۰۰۸ منتشر کرد که با استقبال زیادی روبرو شد و همان سال نامزد جایزه ی بوکر شد. این مسئله کمتر برای نویسنده ای که کار اولش را نوشته پیش می آید. او کتاب را در مدت پنج سال نوشت. پیش از آن مشاغلی مثل عکاسی، فروشنده ی تلفنی، نگهبان، کارآگاه خصوصی، معلم زبان و … را داشت.

کتاب «مارون» اثر پرفروش دیگری است که نشر چشمه این اثر را منتشر کرده است دو در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه می شود. این کتاب را بلقیس سلیمانی نوشته است.

انتشارات چشمه در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حدود ۱۳۰ عنوان کتاب جدید را در دسترس مخاطبان قرار می دهد. این آثار در فاصله بین بیست و نهمین تا سی امین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران منتشر شده اند.

مطالعه بیشتر:  در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب چه می‌گذرد؟

انتشارات چشمه همچنین اثر جدیدی را در حوزه شعر کلاسیک منتشر می کند. این اثر «ماه و ماهی» نام دارد که توسط علیرضا بدیع سروده شده است و در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه خواهد شد.

سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در سال جاری از ۱۳ اردیبهشت ماه آغاز به کار می کند و تا بیست و سوم اردیبهشت ماه ادامه دارد. علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی می توانند در این ایام از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که در شهر آفتاب برگزار می شود، بازدید کنند.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *