زنانی که دنیا را تغییر دادند

زنانی که جهان را دگرگون کردند

۱ سال قبل

«زنانی که دنیا را تغییر دادند» با ترجمه نلی محجوب از سوی نشر ناریا منتشر شده تا کودکان و نوجوانان را با زنان مهم و تاثیر‌گزار در دنیا، آشنا کند.

به گزارش خبرنگار مهر، در این کتاب به زندگی زنانی چون جین آستین(نویسنده «غرور و تعصب»)، فریدا کالو(نقاش)، گرترود اِردرِل(برنده مدال المپیک شنای نوجوانان)، کوکو شنل(طراح مد)، ماری کوری(کاشف رادیواکتیو)، مری آنینگ(دیرینه شناس)، ماری سیکول(رستار جامائیکایی) و… پرداخته شده است. در این کتاب می‌خوانیم که آن‌ها چطور توانستند به آرزوهای بزرگ و شگفت‌انگیزشان دست پیدا کنند!؟

در ابتدای کتاب «زنانی که دنیا را تغییر دادند» آمده: «زنان این کتاب از روز اول قرار نبود آدم‌های خیلی خاصی باشند. آن‌ها فقط با پیروی از قلب، استعداد و رویاهایشان به چیزهای شگفت‌آور و فوق‌العاده دست پیدا کردند. شاید به کسانی که به آن‌ها می‌گفتند نمی‌توانند، گوش ندادند؛ یا شاید جرأت داشتند که متفاوت باشند و یا شاید بعضی از آن‌ها نتوانستند مقابل عشق به پیشرفت و آینده مقاومت کنند. یا شاید هم هر سه این موارد!» 

با خواندن کتاب «زنانی که دنیا را تغییر دادند» با زندگی کسانی آشنا می شویم که با پیروی از خواسته‌ قلبی‌شان، هوش‌شان و رویاهایشان به چیزهایی که می‌خواستند رسیدند. با اِملیا اِرهارت در آسمان پرواز می کنیم، با اِمیلی پنکرست درباره‌ حقوق می آموزیم  و با کوکو شنل انقلابی در مُد به راه می اندازیم.  

کتاب «زنانی که دنیا را تغییر دادند» نوشته پنکرست با ترجمه نلی محجوب در ۳۶ صفحه با شمارگان ۱۱۰۰ نسخه و قیمت ۲۰هزار تومان در نشر ناریا منتشر شده است.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *