مصطفی رحماندوست

رحماندوست میهمان فرهنگسرای تهران

۱ سال قبل

در نشست چهارشنبه‌های کتاب این هفته ۱۸ مرداد مصطفی رحماندوست نویسنده کتاب بازی با انگشتان در فرهنگسرای تهران حضور دارد.

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی فرهنگسرای تهران، نشست چهارشنبه های کتاب این هفته ۱۸ مرداد با حضور مصطفی رحماندوست نویسنده کتاب های؛ آسمان هم خندید، ترانه های نوازش، بازی شیرین است، بچه ها را دوست دارم برگزار می شود. و همچنین کتاب بازی با انگشتان این نویسنده معرفی می شود.

بازی با انگشت ها کتابی است با ۱۶ شعر و ۱۶ قصه از پنج انگشت دست، برگرفته از بازی ایرانی و کهن لی لی لی لی حوضک که همواره مورد علاقه کودکان بوده است.

این کتاب تلفیق شیرینی از شعر، بازی، قصه و نمایش است که هر کدام ابزار مناسبی برای آموزش به کودکان است. انگشت ها در هر قصه از این کتاب، وارد ماجرای تازه ای می شوند و به بازیگرانی جدید، جاندار و زنده تبدیل می شوند. راهنمای اجرای هر بازی در هر صفحه با حروف کوچکتر آورده شده است و هر قطعه شعر همراه با روش قصه گویی، چگونگی انجام آن بازی را در اختیار مادر، پدر، آموزگار یا مربی کودک قرار میدهد.

مصطفی رحماندوست، شاعر، قصه نویس و مترجم کتاب های کودکان و نوجوانان، یکم تیرماه سال ۱۳۲۹ در همدان به دنیا آمد. رحماندوست پس از سال ۱۳۵۷ با عنوان مدیر مرکز نشریات کانون پرورش فکری کودکان نوجوانان مشغول به کار شد و تا به امروز در سمت مدیر برنامه کودک سیما، سردبیر نشریه پویه ، مدیر مسئول نشریات رشد، مدیر کل دفتر مجامع و فعالیت های فرهنگی، سردبیر رشد دانش آموز، سردبیر سروش کودکان و داور جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان(اصفهان) به کودکان و نوجوانان خدمت کرده است.

مطالعه بیشتر:  داستان یک ازدواج مختصر

در این برنامه پری رضوی یام، عباس جهانگیری میهمان برنامه خواهند بود و نظرات خود را نسیت به این کتاب بیان خوهند کرد.

علاقه مندان برای شرکت در این برنامه می توانند به فرهنگ سرای تهران به نشانی؛ حکیم غرب سه راه دهکده المپیک خیابان ساحل بوستان باغ مراجعه کنند و تلفن ۴۴۱۴۳۷۷۷ – پاسخگوی علاقه مندان است.

jamejamonline.ir

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *