آغاز طرح تابستانه کتاب با مشارکت ۸۲۸ کتابفروشی

۲ سال قبل

طرح تابستانه کتاب از امروز (۱۵ مردادماه) با مشارکت ۸۲۸ کتابفروشی از ۳۱ استان کشور آغاز به کار کرد.

به گزارش ایلنا، طرح تابستانه کتاب با شعار «این چنین دوست کتاب است از او دست مدار» که با استقبال پرشور و درخواست مشارکت ۹۳۶ کتابفروشی از سراسر کشور همراه بود، با تایید ثبت نام ۸۲۸ کتابفروشی از امروز (۱۵ مرداد) آغاز شد.

بر این اساس، از بین ۸۲۸ کتابفروشی تاییده شده در طرح تابستانه کتاب، ۶۳۱ کتابفروشی از مراکز استان ها و ۱۹۷کتابفروشی از شهرستان ها عضو طرح شده اند.

در طرح تابستانه کتاب، استان تهران با ۱۵۱ کتابفروشی، اصفهان با ۹۸ کتابفروشی و قم با ۹۴ کتابفروشی بیشترین مشارکت را داشته اند که در مقایسه با طرح های مشابه، افزایش استقبال کتابفروشی ها از این طرح را نشان می دهد.

علاقه مندان و خریداران کتاب می توانند با همراه داشتن کارت ملی تا پنجم شهریور در مراکز استان ها و تا پانزدهم شهریور در شهرستان ها به کتابفروشی های عضو طرح مراجعه و از تخفیف ۲۰ تا ۲۵ درصدی خرید کتاب در این طرح تا سقف یکصد هزار تومان استفاده کنند.

علاقمندان می توانند با استفاده از «اپلیکیشن کتابفروشی» کتابفروشی های سطح شهر را بر روی نقشه مشاهده کرده و بهترین مسیر برای رسیدن به آن را پیدا کنند. همچنین این اپلیکیشن با امکان بروزرسانی خودکار، شماره تماس و آدرس تمامی کتابفروشی های دارای مجوز را در اختیار کاربران قرار می دهد و آن ها را برای رسیدن به مقصد راهنمایی خواهد کرد. این اپلیکیشن را می توانید از سایت ketab. ir دانلود کنید.

مطالعه بیشتر:  در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب چه می‌گذرد؟

ilna.ir

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *