درباره جیک و بوک

درباره جیک و بوک

در دنیای امروزی ما رسانه‌ها نقش بسیار عظیمی در رشد آگاهی، بصیرت، شکل گرفتن شخصیت و قدرت تفکر دارند. کتاب هم به‌عنوان یکی از همین رسانه‌های تاثیرگذار تا به امروز نقش برجسته‌ای ایفا کرده‌است و جایگاه والایی در این امر دارد. بنابراین ما نیاز داریم کتاب‌هایی بخوانیم که کمک کننده باشند و نه بازدارنده. و نیاز داریم برای داشتن جامعه‌ای بهتر به تعداد افراد کتاب‌خوان اضافه کنیم.
مجله اینترنتی جیک‌و‌بوک در کنار شبکه‌ی اجتماعی جیک‌وبوک با در نظر داشتن این مهم سعی دارد فضایی فراهم کند که علاوه بر جذب کاربرانی که با کتاب آشنایی ندارند، نیازهای اهل کتاب را هم برآورده کند. نیازهایی مثل معرفی یک کتاب خوب، نقد وبررسی آثار، نقل قول از کتاب‌های معرفی شده، فراهم کردن فضایی برای بحث‌و‌گفتگو و…
امیدواریم توانایی برداشتن قدم‌های بزرگ در راه رشد فرهنگ کتاب‌خوانی کشورمان داشته‌باشیم.

تلاش ما در دنیای کتاب تنها به مجله اینترنتی خلاصه نمی‌شود. سعی کردیم در شبکه‌های اجتماعی با مطالب متنوع و به‌شکل دیگری حضور پیدا کنیم.

صفحه ما در اینستاگرام محلی است برای به‌اشتراک گذاری عکس‌نوشته‌های خاص، معرفی مختصری از کتاب‌ها، مسابقه‌های جذاب با نام جیک‌وپیک و نمایش عکس‌های زیبای ارسالی شما. ارتباط خود با ما را در اینستاگرام از طریق آیدی jeekobook@ دنبال کنید:

اینستاگرام جیک و بوک صفحه رسمی جیک‌وبوک در اینستاگرام

 

کانال جیک‌ و بوک در تلگرام پر از نقل‌ قول‌های دوست‌داشتنی و قطعه اشعار زیباست که روحتان را جلا می‌دهد. در کانال تلگراممان عضو شوید و جیک‌وبوکتان را با ما یکی کنید:

کانال تلگرام جیک و بوک کانال رسمی جیک‌وبوک در تلگرام